Tarihçe
aplus asmall areset


Boğaziçi Su Arıtma Sistemleri 2002 yılında  Alarko Carrier  firmasının Yetkili Satıcısı ve yetkili servisi olarak su arıtma sektöründe giriş yapmış  olup, 2007 yılında Alarko Carrier’ın  su arıtma sektöründen çekilmesi ile kendi markasıyla bu sektörde yoluna devam etmektedir. 

Boğaziçi Su Arıtma Sistemleri her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ile Türkiye’nin her bölgesine ev tipi su arıtma ve endüstriyel su arıtma alanlarında hizmet vermektedir.

Boğaziçi Su Arıtma Sistemleri, Su arıtma sektörünün bir problemi olan montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetine özen göstermekte, konusunda uzman teknik ekibi tarafından yerinde yapılan gerekli ölçüm ve tespitlerden sonra ihtiyacınıza en uygun olan arıtma sisteminin montajı ve  devreye alma işlemi üzerinde önemle durmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, değişmesi gereken sarf malzemelerin takibi, sarf gider ve yedek parça temini hususuna da özen göstermektedir. Firmamız müşterilerine her aşamada destek vererek güvenilir ve eksiksiz hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği, teknik servis, bakım-montajda mükemmel ve profesyonel hizmet vermek, Boğaziçi Su Arıtma Sistemleri'nin  daima misyonu ve önceliği olmuştur.